Budujemy hale - Poradnik inwestora

Powrót do listy firm

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
Nazwa firmy:
Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
tel.
+48 42 67 67 909, fax +48 42 67 45 948
e-mail:
rexbud@rexbud.com.pl
www:
http://www.gruparexbud.com.pl

Grupa Rex-Bud to świetnie radzące sobie na rynku trzy firmy – Rex-Bud Budownictwo, Rex-Bud Properties i RBT – zajmujące się odpowiednio: generalnym wykonawstwem, usługami deweloperskimi oraz produkcją blach trapezowych i obróbek stalowych.

 • Główną gałęzią działalności fi rmy Rex-Bud Budownictwo jest projektowanie i budowa hal przemysłowych w systemie generalnego wykonawcy. Rex-Bud Budownictwo może się pochwalić 23-letnim doświadczeniem i ponad 1,5 mln m2 wybudowanych powierzchni przemysłowych o różnym przeznaczeniu.
  www.rexbud.com.pl
 • Rex-Bud Properties oferuje inwestorom powierzchnie do wynajęcia, wznosząc je na posiadanych przez siebie terenach lub wyszukując na ich potrzeby nowe lokalizacje. Najczęstszymi klientami w tym zakresie są firmy logistyczne. W naszej ofercie posiadamy kilka doskonale zlokalizowanych obiektów, między innymi w Łodzi, Zgierzu i w Lućmierzu, w pobliżu autostrady A2.
  www.rexbud.com.pl/properties

  CLM Lućmierz to Centrum Logistyczne zrealizowane na terenie o powierzchni 9,5 ha. 26 000 m2 powierzchni tego obiektu jest wynajmowane przez firmy spedycyjne.
 • Marka RBT powstała w 2007 r. jako uzupełnienie portfolio działalności Grupy Rex-Bud na rynku budowlanym – aktualnie produkuje najwyższej klasy blachy trapezowe oraz profile zimnogięte i obróbki stalowe na potrzeby budownictwa przemysłowego. Posiadamy najnowocześniejszą linię technologiczną do produkcji zarówno dachowej, jak i elewacyjnej blachy trapezowej oraz podstaw pod świetliki i klapy dymowe z elementów zimnogiętych.
  www.rbt.com.pl

 

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
93-119 Łódź, ul. Nieszawska 6/8

tel. +48 42 67 67 909
fax +48 42 67 45 948

e-mail: rexbud@rexbud.com.pl
e-mail: sekretariat@rexbud.com.pl

www.gruparexbud.com.pl
www.rexbud.com.pl

 

Masz pytania odnośnie zamówienia?
Zapraszamy do kontaktu
z Działem Obsługi Klienta

e-mail: dok@elamed.pl
tel. 801 888 980