Budujemy hale - Poradnik inwestora

Powrót do strony głównej

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
Nazwa firmy:
Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.
tel.
+48 42 67 67 909, fax +48 42 67 45 948
e-mail:
rexbud@rexbud.com.pl
www:
http://www.gruparexbud.com.pl

Grupa Rex-Bud to świetnie radzące sobie na rynku trzy firmy – Rex-Bud Budownictwo, Rex-Bud Properties i RBT – zajmujące się odpowiednio: generalnym wykonawstwem, usługami deweloperskimi i produkcją kształtowników zimnogiętych, obróbek blacharskich oraz blach trapezowych.

Głównymi gałęziami działalności firmy Rex-Bud Budownictwo są projektowanie i budowa hal przemysłowych w systemie generalnego wykonawcy. Rex-Bud Budownictwo może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem i około 2,0 mln m2 wybudowanych powierzchni przemysłowych o różnym przeznaczeniu.

www.rexbud.com.pl

Rex-Bud Properties od 2003 r. oferuje inwestorom powierzchnie do wynajęcia, wznosząc je na posiadanych przez siebie terenach lub wyszukując na ich potrzeby nowe lokalizacje. Najczęstszymi klientami w tym zakresie są firmy logistyczne. W naszej ofercie posiadamy kilka doskonale zlokalizowanych obiektów, między innymi w Łodzi, Zgierzu i w Lućmierzu, w pobliżu autostrady A2.

http://www.rexbud.com.pl/properties

CLM Park to Centrum Logistyczno-Magazynowe zrealizowane na naszym terenie o pow. 9,5 ha. W dwóch halach zajmowanych przez firmy spedycyjne wynajmowana jest powierzchnia ok. 26 000 m2.

 

Marka RBT powstała w 2010 r. jako uzupełnienie portfolio działalności Grupy Rex-Bud na rynku budowlanym – aktualnie produkuje najwyższej klasy kształtowniki zimnogięte i obróbki stalowe na potrzeby budownictwa przemysłowego i instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy najnowocześniejszą linię technologiczną do produkcji zarówno dachowej, jak i elewacyjnej blachy trapezowej oraz podstaw pod świetliki i klapy dymowe z elementów zimnogiętych.

http://www.rbt.com.pl

 

Zapraszamy do współpracy

Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.

93-119 Łódź, ul. Nieszawska 6/8

e-mail: rexbud@rexbud.com.pl

e-mail: sekretariat@rexbud.com.pl

www.gruparexbud.com.pl

www.rexbud.com.pl

Masz pytania odnośnie zamówienia?
Zapraszamy do kontaktu
z Działem Obsługi Klienta

e-mail: dok@elamed.pl
tel. 801 888 980